Medarbeidarar

Ronny B. Skaar - seksjonsleiar/ utviklingssjef

Tlf: 930 23 928. E-post: ronny.skaar@hfk.no

Kunst- og kulturformidlingsprogrammet i skulen / Den kulturelle skolesekken

Charlotte Espeland - fagkoordinator og fagansvarleg

Tlf: 489 95 606. E-post: charlotte.espeland@hfk.no

Wenche Gausdal - produsent og fagansvarleg

Tlf: 969 44 507. E-post: wenche.gausdal@hfk.no

Kari Vik - seniorrådgjevar

Tlf: 489 95 264. E-post: kari.vik@hfk.no

Hanne-Brit Iversen - turnéansvarleg grunnskulen

Tlf: 489 95 639. E-post: hanne-brit.iversen@hfk.no

Guro Strand - turnéansvarleg grunnskulen

Tlf: 489 94 940. E-post: guro.strand@hfk.no

Arnulf Henriksen - turnéansvarleg vidaregåande skule

Tlf: 489 95 612. E-post: arnulf.henriksen@hfk.no

UKM

Marianne Ose Askvik - spesialrådgjevar

Tlf: 489 95 258. E-post: marianne.ose.askvik@hfk.no

Fylkesmusikarane

Reidun Horvei - song

Tlf: 90 54 95 31

E-post: Reidun.Horvei.Laerum@hfk.no

Frank Henrik Rolland - hardingfele 

Tlf: 90 63 25 56

E-post: Frank.Henrik.Rolland@hfk.no