hordaland

Medarbeidarar

Ronny B. Skaar - seksjonsleiar/ utviklingssjef

Tlf: 930 23 928. E-post: ronny.skaar@hfk.no

 

Kunst- og kulturformidlingsprogrammet i skulen / Den kulturelle skolesekken

Charlotte Espeland - fagkoordinator

Tlf: 489 95 606. E-post: charlotte.espeland@hfk.no

 

Jørn Oftedal - fagkoordiantor/produsent

Tlf: 489 95 259. E-post: jorn.oftedal@hfk.no

 

Wenche Gausdal - produsent

Tlf: 969 44 507. E-post: wenche.gausdal@hfk.no

 

Kari Vik - seniorrådgjevar

Tlf: 489 95 264. E-post: kari.vik@hfk.no

 

Hanne-Brit Iversen - turnéleggjar grunnskulen

Tlf: 489 95 639. E-post: hanne-brit.iversen@hfk.no

 

Guro Strand - turnéleggjar grunnskulen (permisjon)

 

Nina Dworak - turnéleggjar grunnskulen (vikar)

Tlf: 489 94 940. E-post: nina.dworak@hfk.no

 

Arnulf Henriksen - turnéleggjar vidaregåande skule

Tlf: 489 95 612. E-post: arnulf.henriksen@hfk.no

 

UKM

Marianne Ose Askvik - spesialrådgjevar

Tlf: 489 95 258. E-post: marianne.ose.askvik@hfk.no

 

Fylkesmusikarane

Reidun Horvei - song

Tlf: 56 51 14 02/ 90 54 95 31/ 53 67 00 52

E-post: Reidun.Horvei.Laerum@hfk.no

 

Frank Henrik Rolland - hardingfele 

Tlf: 90 63 25 56/ 53 67 00 53

E-post: Frank.Henrik.Rolland@hfk.no